Busy do Anglii – o czym pamiętać?

busy do anglii

Wybierając się w podróż do Wielkiej Brytanii bardzo często wybierane są przewozy busami. Lotniska znajdują się tylko w dużych miastach, samochód nie każdy ma, a pociągiem się nie dojedzie bez przesiadek. Busy są wygodnym rodzajem transportu w przystępnej cenie.

Busy do Anglii i trasa przejazdu

busy do angliiJest kilka rzeczy, które każdy podróżujący musi wiedzieć zanim wybierze firmę transportową oferującą busy do Anglii. Przede wszystkim trzeba sprawdzić trasę autobusu. Chodzi tutaj o kilak rzeczy. Ważny jest przystanek początkowy, czyli to, czy musimy gdzieś dojechać na miejsce wyjazdu. Liczy się miejsce przyjazdu, bo pierwszego dnia w obcym kraju będzie nam ciężko znajdować inne środki transportu, żeby dojechać do miejsca docelowego. Warto również sprawdzić trasę przejazdu i czas, żeby wiedzieć ile trwa podróż. Są busy które jadą bezpośrednio z jednego miejsca do innego, na przykład z Warszawy do Londynu, jednak są takie, które jeżdżą po całym województwie i zbierają ludzi z okolicy. Wtedy podróż trwa dłużej, co nie jest dla nas komfortowe. Drugą rzeczą jaką warto sprawdzić są ceny biletów i zniżki. Prywatni przewoźnicy mają swoje ustalenia i promocje.

busy do angliiU jednego może kupić bilet taniej student, gdzie indziej emeryt, niepełnosprawny czy grupy. Czasem trzeba dopłacać za bagaż. Trzeba zobaczyć ile będzie nas wynosił całkowity koszt przejazdu. Jeśli planujemy od razu powrót to warto sprawdzić ofertę promocyjną na bilet w obie strony czy zniżki za wcześniejszą rezerwację biletu. Trzecią rzeczą jaką należy sprawdzić jest stan autobusów. Przewoźnicy są różni, jedni mają stare autobusy, którymi trzęsie bardzo na polskich drogach, a inni mają nowoczesną flotę z pełnym wyposażeniem, takim jak łazienka czy telewizor. Takim autobusem na pewno podróżuje się o wiele lepiej. Nie czekamy wtedy nam przystanki do toalety na stacji benzynowej czy mamy jakieś zajęcie podczas podróży. Co nas jeszcze może interesować odnośnie podróży autobusem do Anglii? Na pewno każdy ma swoje priorytety. Jeden woli dojechać tam szybko, inni wygodni, a trzeci tanio. Jednemu potrzebny jest tylko dobry fotel, a inni chce mieć jeszcze darmowy bezprzewodowy internet i stoliczek lub kieszeń przy siedzeniu na jedzenie.

Z pewnością bogata oferta jaką maja dla nas obecnie polscy przewoźnicy sprawi, że z łatwością możemy zaplanować naszą podróż do Wielkiej Brytanii i dotrzemy tam w takich warunkach i za taką cenę, jaka będzie nam najbardziej odpowiadała. Najlepiej jest sprawdzić wszystko w internecie na stronach firm przewozowych oferujących busy do Anglii.

Więcej informacji na http://gb-trans.pl

Busy do Anglii – o czym pamiętać?
Przewiń do góry