Social Media

Poprowadzimy Twoje profile społecznościowe
Gromadź oddanych fanów Twojego brandu

Social Media


W mediach społecznościowych pomożemy ustalić Ci twoje cele biznesowe, trafnie dobrać grupy docelowe, tworzyć atrakcyjne i godne treści i wreszcie zintegrować social media z wszystkimi innymi aspektami obecności online.

Będziemy pracować nad Social Mediami, aby stworzyć specjalne strategie dla Twojej marki i odbiorców. Oferujemy pełną pomoc w zarządzaniu programami społecznościowymi a także, planowanie i tworzenie treści, zasięg i dystrybucję wideo wśród innych usług, które mają na celu pozyskanie nowych klientów i zwiększenie rentowności.

Dzięki mediom społecznościowym, które posiada obecnie ogromna liczba osób możesz mocno zaistnieć, docierając do dużej ilości odbiorców. Jest to coraz popularniejsza forma marketingu. Umożliwia utrzymanie wirtualnego kontaktu z klientem.

Nasza praca daje możliwość podłączenia i wymiany informacji prowadzącej do wzrostu świadomości dla usługi, marki lub produktu. Wyniki reklamy Social Media –  znajdują odzwierciedlenie w liczbie ponownych polubień, akcji, komentarzy, upodobań i poglądów. Social Media Marketing i zachęcające treści generują duży ruch użytkowników z poziomu najbardziej popularnych platform społecznościowych takich jak Facebook, Google +, Twitter, Pinterest i LinkedIn.

Sprawdź koszta prowadzenia profili społecznościowych

Bezpłatna wycena prowadzenia Social Media


Inne usługi:


E-commerce SEO
OD 1000 zł netto
Daj się znaleźć Twojemu klientowi w wyszukiwarce Google ! Tworzymy audyt oraz optymalizujemy sklepy pod kątem
Email Marketing
Od 200 zł
Masowa wysyłka maili do Twoich klientów, aby poinformować ich o promocji bądź nowościach.
Web Design
Od 600 zł netto
Tworzymy nowoczesne strony internetowe, również : sklepy, portale.